YouTube reklamos paslaugos
SEO optimizacija UŽSAKYTI

YouTube reklama

150,00

Už reklamos skelbimus YouTube platformoje mokate tiktai tada, kai vartotojai žiūri jūsų vaizdo įrašo skelbimus.
Reklamuodamiesi YouTube tinkle, galite susisiekti su potencialiais klientais ir paskatinti juos imtis veiksmų,
renkantis norimą prekę arba paslaugą.
Pradėkite reklamuoti savo kompaniją jau dabar!
Išgyvenkite lengviau šį sunkų laikotarpį.

Prekės kodas: youtube Kategorija: Žymos:

YouTube reklama

Formuojam strategiją, atrenkam turinį, sukuriam reklamą ir dirbame kol gauname norimus rezultatus. Pradinis mokėjimas simbolinis.
Galutinė kaina už reklamą bus paskaičiuota kai žinosime visus Jūsų norus.

Įmonėms ir organizacijoms

„YouTube“ vaizdo kanalas yra organizacijų vizitinė kortelė. Firminiu stiliumi sukurtas kanalas atstovaus įmonės interesus internete.

Verslininkams

„YouTube“ svetainėje gausus lankytojų srautas, o tai didžiuliai pinigai. Reklamos „Google“ ir „YouTube“ apyvarta jau viršija 60 milijardų dolerių per metus, nes kiekvieną dieną 1 milijardas žmonių žiūri vaizdo įrašus „YouTube“ ir kyla klausimas, kaip jūs galite tai panaudoti ir gauti savo dalį kelių milijardų dolerių pyrago!

Turinio autoriams

Savo kanalo kūrimas yra ne tik puikus būdas išreikšti save, bet ir galimybė užsidirbti pajamų iš savo kūrybiškumo. Mes jums padėsime visuose plėtros etapuose …

Muzikos atlikėjams

Reklamos, viešųjų ryšių ir savitarpio viešųjų ryšių paslaugų nustatymas. Visiškas vaizdo įrašų optimizavimas jų reklamavimui. Mes padėsime jums padidinti tikslines peržiūras ir parengti aukštos kokybės vaizdo įrašo reklamą.

Internetinėms parduotuvėms

Vaizdo įrašai yra geriausias skelbimas, nes tai suteikia pilniausią produkto ar paslaugos vaizdą. Jūs gausite galimybę paskelbti savo produktų vaizdo apžvalgas, papasakoti apie save, taip pritraukdami daugiau potencialių pirkėjų juos sudominant savo vaizdo įrašais.

youtube reklama su matotai

Kaip vyksta darbai?

Formuojama strategija, sukuriama video reklama, analizuojami gauti rezultatai iš testinės reklamos. Pasirenkami našiausi skelbimai. Dirbame kol gauname norimus rezultatus.

Vaizdo įrašai:

pirmiems reklaminės kompanijos žingsniams nebūtini profesionalūs vaizdo įrašai. Mes tuo pasirūpinsime. Parinksime naudingą strategiją.

Kainos:

nuo > 150 €

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Informacija apie seo paslaptis,

reklamos subtilybes